אודות חגית פופר אדריכלים

עם תום לימודי האדריכלות ובינוי ערים בטכניון פתחתי משרד אדריכלות קטן בחיפה. הבית הפרטי הראשון שתכננתי היה ביתי שלי בכפר ורדים אליו עברה משפחתי בראשית שנות התשעים. משרדי בכפר ורדים עסק במגוון תחומים: בנייה פרטית, שיפוצים והרחבות, מבני ציבור, מסחר, מפעלים ונוף. את אוירת הגליל הקסומה החלפתי בקצב המהיר המרתק של תל אביב יפו , ומפעילה משרד אדריכלים במרכז. מכאן אני מתכננת ומלווה את הפרויקטים שלי כיום.

כאדריכלית אני מאמינה שתכנון חדש אינו יכול להיות מוצנח לתוך סביבה קיימת בלי התייחסות לכלל רובדיה. בתהליך המכין, על האדריכל לספוג את מהות המקום והאיפיונים שלו, את האנשים האמורים לחיות בו, את שיגרת חייהם ומחשבותיהם. לאחר הבנת מכלול הגורמים המשחקים תפקיד בפרוייקט, אני משתמשת בידע המקצועי שלי, בחשיבה של היום, של כאן ועכשיו, בכדי לתרגם את הנתונים ליצירה אדריכלית.

תפישת התיכנון האדריכלית המודרנית נולדה מתוך ראיית השימושיות (פונקציונאליזם). האדריכלות מיועדת לאנשים, ואנשים קשורים לרוח המקום ולרוח הזמן. הרוח הזו היא המאפשרת קיום אדריכלות, קיום המרחב בו טוב להיות. באמצעות האדריכלות אני מגשרת על הבדלים ועל אי התאמה בין רוח המקום ורוח הזמן. האדריכלות משלימה בין משאלות ומציאות.

למחפשים אדריכלים במרכז, לתכנון אדריכלי המשלב חשיבה מדעית ופרגמטית (מעשית) עם גישה חדשנית ויצירתית, מוזמנים ליצור קשר אלי לטלפון הפרטי 0548140800. לקוחותי המרוצים יעידו על הענות מיידית לבקשות ולצרכים, הקשבה עמוקה לדיבריהם, הבנת הייחודיות של כל אחד מהמשתמשים העתידיים בפרויקט ומתן פתרונות מרגשים לכל צורך ובקשה.  

הבא הקודם
X סגור